הנהלת קבוצת דנאל - לפגוש אנשים בנקודות של בחירה וללוות אותם

תחומי פעילות

אנחנו דנאל סיעוד, החברה הגדולה והוותיקה בתחום שירותי סיעוד ורווחה בישראל. אנחנו שייכים לקבוצת דנאל, חברה ציבורית, הנסחרת בבורסה ומתמחה בתעסוקה ורווחה. למרות הגודל שלנו, אנחנו לא שוכחים, שהתחלנו את דרכנו כחברה משפחתית. אנחנו בדנאל עדיין מאמינים ביחס אישי, בחיוך והכי חשוב, אנחנו מאמינים בלהיות קודם כל בני אדם.
דנאל סיעוד מעניקה שירותי סיעוד ב– 34 סניפים ברחבי הארץ ומתמחה במתן שירותי סיעוד על ידי מטפלות ישראליות במסגרת חוק סיעוד של ביטוח לאומי. כמו כן, אנו מעניקים שירותי יעוץ והכוונה לבתי אבות, טיפול סיעודי, שירותי רווחה, מטפלים סיעודיים, הסדרת טיפול של עובד זר, סיעוד פרטי, מרכז יום לקשיש וכן עזרה סיעודית לקשישים, נכים ומוגבלים.

דנאל סיעוד

לוגו דנאל סיעוד

דנאל סיעוד, החברה הגדולה והוותיקה בתחום שירותי סיעוד ורווחה בישראל. למרות הגודל שלנו, בדנאל סיעוד לא שוכחים, שהתחלנו את דרכנו כחברה משפחתית ומאמינים במתן שירות מכל הלב. וביחס אישי. דנאל סיעוד מעניקה שירותי טיפול לכ-28,000 קשישים באמצעות עשרות אלפי מטפלות (בעיקר ישראליות) במסגרת חוק הסיעוד של הביטוח הלאומי. השירות ניתן ב-34 סניפים ברחבי הארץ כולל מוקד שירות לקוחות. 

דנאל סיעוד מאמינה בטכנולוגיה בשירות אנשים, ונעזרת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בכדי להמשיך ולהוביל את התחום ולהעניק שירותים מקצועיים.

דנאל סיעוד מקבוצת דנאל
דנאל משאבי אנוש

דנאל משאבי אנוש

לוגו דנאל משאבי אנוש

דנאל משאבי אנוש, מובילה את תחום שירותי משאבי אנוש בישראל ולה 24 סניפים בפריסה ארצית.

החברה עוסקת בהעסקה, השמה, פרויקטים מנוהלים ומיקור חוץ. לדנאל משאבי אנוש שיתוף פעולה עם ביטוח לאומי והיא מקדמת, בין היתר, העסקת אלפי עובדים עם מוגבלויות במגוון חברות במשק.